Doğu Ekspresi Van Kars Erzurum Turu / 3 Gece Otel Konaklamal...

7.999
Turu İncele

Jura Kervansaray Uludağ Hotel Dağ Konaklamalı Uludağ Turu 1 ...

2.999
Turu İncele

Gap Turu / 4 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul/Ankara Çıkışlı

Fiyat Sorunuz
Turu İncele

İstanbul Çıkışlı Kapadokya Turu / 2 Gece Otel Konaklamalı

3.499
Turu İncele

İstanbul Çıkışlı Kapadokya Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı

2.499
Turu İncele

Gap Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı/Ankara...

4.249
Turu İncele

Erta Soyak Otel 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu

3.199
Turu İncele

Uçaklı Gap Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı

7.999
Turu İncele

Lizbonia Otel Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün Konaklamalı

1.399
Turu İncele

Yılbaşı Özel / İstanbul Çıkışlı Kapadokya Turu / 1 Gece Ot...

2.749
Turu İncele

Karadenız & Batum Turu 3 Gece 4 Gün

5.250
Turu İncele

Kayak Turları

Gezi rehberimizde konumuz kayak turlarıdır. Hadigezi.com'un katkılarıyla hazırlanan kayak turları olarak Uludağ Kayak Merkezi ve Bansko Kayak Merkezi olarak buralarda siz değerli müşterilerimiz için kayak turları düzenlenmektedir. Bunlar dışında ülkemizin geniş müşteri ağı toplayan ve çok tercih edilen kayak merkezleri olarak Kartepe ve Kartaltepe Kayak Merkezleri de sizleri doyasıya kayak yapmanız için davet ediyor. Turizm açısından da ilgi gören bu kayak merkezlerinde unutulmayacak bir kış geçirebilirsiniz. Bulunduğumuz kış mevsiminde yapabileceğiniz aktiviteler içinde kayak gelmektedir. Kayak yapmak için seçebileceğiniz en kaliteli kayak merkezlerini sizin için listeledik. Buralarda kayak keyfini en güzel şekilde geçirmenin yanı sıra kışın etkili ve unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

Uludağ Kayak Merkezi

Bursa sınırları içinde bulunan Uludağ Kayak Merkezi kışın doğa sporları içinde yapabileceğiniz en etkili yerlerden birisidir. Marmara bölgesinin en yüksek dağlarından biri olan Uludağ’a kayak yapmak için yıl içinde çok sayıda kişi gelmektedir. Konum olarak en büyük yerleşim yerlerine yakın oluşu, doğal güzellikler açısından ve kültürel açıdan zengin oluşu ve olanaklar açısından geniş olması açısından Uludağ Kayak Merkezi en çok tercih edilen kayak merkezlerinden birisidir.

Uludağ kayak merkezine özel arabanızla ya da otobüsle gidebildiğiniz gibi turlarla da gidebilirsiniz. Uludağ’da kayak keyfi yaptıktan sonra köfte ekmek yiyebilir ve buradan ayrılırken buraya özgü yöresel hediyeler satın alabilirsiniz.

Başa Dön

Copyright © 2022 | Tourcosoft Agency Software Solutions